• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet garsoniere 44m2 tek Tregu Elektrik me hipoteke e arreduar 23500Euro!Shitje

 

23500.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet --

Pershkrim

Shitet garsoniere 44m2 tek Tregu Elektrik me hipoteke e arreduar 23500Euro! Garsonierja ndodhet ne rrugen Mihal Grameno tek Tregu Elektrik ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka orientim veri perendim dhe ka nje hapesire prej 44m2. Shitet e arreduar dhe disponon dokumenacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905

Detaje

 • Referim : 679
 • Llojet : Garsoniere
 • Status : Shitur
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 2
 • Adrese : Tregu Elektrik

Tipare

 • Siperfaqe totale :44

Vendodhja

Prona te ngjashme