• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Apartament 2+1, 74 m2, 51500 euro me hipoteke ne Allias!Shitje

 

51500.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet | Apartament 2+1, 74 m2, 51500 euro me hipoteke ne Allias! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekszistues ne rrugen Njazi Meka. I organizuar ne 1 sallon + aneks, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares dhe 1 tualet. Apartamenti eshte me drite dhe pa lageshtire sepse ka orientim Jug-Perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten: +355 693741078

Detaje

 • Referim : 681
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 4
 • Adrese : Allias

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :74

Vendodhja

Prona te ngjashme