• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me Qera| Apartament 3+1, 135 m2, 1200 euro, i arreduar ne Bllok!Qera

 

1200.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 3
 • Tualetet 2

Pershkrim

Jepet me Qera| Apartament 3+1, 135 m2, 1200 euro i arreduar ne Bllok! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor prane Whisky Bar. Apartamenti eshte me orientim Jug-Lindje dhe eshte i organizuar ne 1 sallon + ballkon, 3 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares dhe 2 tualete. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078

Detaje

 • Referim : 682
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 5
 • Adrese : Ish~Blloku

Tipare

 • Tualet (e) :2
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :135

Vendodhja