• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet| Apartament 2+1, 100 m2, 60000 euro, me hipoteke ne Fresk!Shitje

 

60000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 2

Pershkrim

Shitet| Apartament 2+1, 100 m2, 60000 euro, me hipoteke ne Fresk! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte me punime shume cilesore ne nje komleks te ri. I organizuar ne : nje sallon te bollshem + ballkon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares dhe 2 tualete. Apartamenti dispon dokumentacion te rregullt hipotekore. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten: +355 693741078

Detaje

 • Referim : 688
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 3
 • Adrese : Fresku

Tipare

 • Tualet (e) :2
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :100

Vendodhja

Prona te ngjashme