• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet| Apartament 2+1, 110 m2, 65000 euro, me hipoteke ne Fresk!Shitje

 

65000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet| Apartament 2+1, 110 m2, 65000 euro, me hipoteke ne Fresk! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Ndodhet ne nje kompleks te ri me punime shume cilesore . I organizuar ne : 1 sallon i bollshem + kuzhine me dritare, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares , 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078

Detaje

 • Referim : 689
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 3
 • Adrese : Fresku

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :110

Vendodhja

Prona te ngjashme