• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Apartament 2+1, 87 m2, 70000 euro, me hipoteke ne Fresk!Shitje

 

70000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet | Apartament 2+1, 87 m2, 70000 euro, me hipoteke ne Fresk! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte ne nje kompleks te ri me punime shume cilesore. i organizuar ne : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekore.

Detaje

 • Referim : 690
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 3
 • Adrese : Fresku

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :87

Vendodhja

Prona te ngjashme