• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet| apartament 3+1, 138 m2, 73000 euro me hipoteke ne Fresk!Shitje

 

73000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 3
 • Tualetet 2

Pershkrim

Shitet |apartament 3+1, 138 m2, 73000 euro me hipoteke ne Fresk! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallatite ri me ashensor. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe te mire organizuar. Pllakat, hidrosanitaret, dyert, dhe lyerjet jane te paperfunduar. Orientimi Jug-Perendim i jep apartamentit drite dhe pa lageshtire. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekore dhe eshte i organizuar ne : 1 sallon te bollshem, 3 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares , 2 tualete dhe nje ballkon te madh i cili te ofron nje pamje relaksuaese. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078

Detaje

 • Referim : 693
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 3
 • Adrese : Fresku

Tipare

 • Tualet (e) :2
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :138

Vendodhja

Prona te ngjashme