• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet| Apartament 1+1, 77 m2, 72000 euro, me hipoteke i mobiluar te Ndre Mjeda!Shitje

 

72000.00 €
 • Siperfaqe 77 m2
 • Dhoma 1
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet| Apartament 1+1, 77 m2, 72000 euro, me hipoteke, i mobiluar te Ndre Mjeda! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje pallati te ri, mjaft i mirembajtur me ashensor. Apartamenti ndodhet ne nje zone te aksesueshme, te qete dhe shume familjare. Orientimi esht jug-perendim. Eshte i organizuar ne: 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 koridor shperndares, 1 ballkon i madh dhe nje tualet. Shitet i mobiluar, mobilimi eshte bashkekohor. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizit ne prone kontaktoni Erjonin : +355 697879563

Detaje

 • Referim : 694
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 7
 • Adrese : Ndre Mjeda

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :77.3
 • Siperfaqe neto :77.3

Vendodhja

Prona te ngjashme