• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet apartament 45m2 tek Selvia 42000Euro i diskutueshem!Shitje

 

42000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 1
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet apartament 45m2 tek Selvia 42000Euro i diskutueshem! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ne zonen e Selvise prane rruges Gjon Buzuku. Ka nje hapesire prej 45m2 dhe eshte e organizuar ne nje sallon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti shitet pjeserisht i arreduar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Orientimi eshte jug-lindje. Preferohen bleres me cash. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905

Detaje

 • Referim : 696
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 8
 • Adrese : Selvia

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :45

Vendodhja

Prona te ngjashme