• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet| Apartament 2+1, 96 m2, 68000 euro, me hipoteke ne Laprake!Shitje

 

68000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet| Apartament 2+1, 96 m2, 68000 Euro me hipoteke ne Laprake! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate ( te fundit) te nje pallati te ri me ashensor. Tarraca eshte totalisht e izoluar. Apartamenti eshte i organiziar ne: 1 sallon+ kuzhine + ballkon , 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares dhe 1 tualet. Apartamenti eshte me orientim nga perendimi dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten: 0693741078

Detaje

 • Referim : 710
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 11
 • Adrese : Laprake

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :96

Vendodhja

Prona te ngjashme