• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet| Apartament 2+1, 97 m2, me hipoteke, 64000 Euro ne Laprake!Shitje

 

64000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet| Apartament 2+1, 97 m2, me hipoteke, 64000 Euro ne Laprake! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen Dritan Hoxha. I organizuar ne 1 sallon te bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : 0693741078

Detaje

 • Referim : 711
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 11
 • Adrese :

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :97

Vendodhja

Prona te ngjashme