• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet| Apartament 1+1, 81.2 m2, 89000 Euro me hipoteke ne Myslym Shyri !Shitje

 

89000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 1
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet| Apartament 1+1, 81.2 m2, 89000 Euro me hipoteke ne Myslym Shyri ! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen Him Kolla. Apartamenti eshte i organizuar ne : 1 sallon i bollshem + kuzhine + ballkon, 1 dhome gjumi, 1 koridor shperndares, dhe 1 tualet. Disponon dokumentacion te rrregullt hipotekore dhe eshte me orientim Jug-Lindje. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078

Detaje

 • Referim : 712
 • Llojet : Apartament
 • Status : Shitur
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 10
 • Adrese : Myslym Shyri

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :81.2

Vendodhja

Prona te ngjashme