Shitet Apartament 1+1,64.1 m2,56500 euro, Oxhaku!

Oxhaku, Tiranë, Albania
  • Gross Area 64 m2
  • Floor : 9
  • Bathrooms 1
  • Documentation: In mortgage process
  • ID: 1553

Description

Shitet Apartament 1+1,64.1 m2,56500 euro, Oxhaku! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati eshte pjese e nje kompleksi me parqe dhe lulishte.Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor , nje sallon ndenje + kuzhina,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.Kompleksi Rezidencial eshte drejt perfundimit te punimeve dhe mbaron brenda vitit 2020.