Shitet apartament 2+1, 101m2, me hipoteke,Prane Bar Oslo 72000 euro.

Astir-Prane bar Oslo, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 101 m2
  • Sip. e Brendshme 101 m2
  • Kati : 8
  • Tualetet 2
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1230

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1, 101m2, me hipoteke,72000 euro,Astir-Prane Bar Oslo !Apartamenti ndodhet ne katin e tete por jo te fundit,te nje pallati te ri,me ashensor dhe punime shume cilesore.Apartamenti eshte me orientim shume te mire dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,nje sallon ndenje + kuzhina, nje koridor shperndares,dy tualete dhe nje ballkone,E mobiluar.