Shitet Apartament 2+1, 110m2 , 59000 euro, me hipoteke Astir-Afer Vila L!

Astir, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 110 m2
  • Kati : 4
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1241

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1, 110m2 , 59000 euro, me hipoteke Astir-Afer Vila L! Se bashku me shtepine shitet edhe garazhi ne vlere 5000 Euro!Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati me ashensor dhe punime shume cilesore.Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi ,nje tualet dhe dy ballkone.Apartamenti ka ndricim natyral ,shitet bosh dhe ndodhet ne Astir afer Vila L.