Shitet apartament 2+1, 68m2 me hipoteke ne Kinostudio 50000 euro!

Kinostudio, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 68 m2
  • Kati : 3
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1272

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1, 68m2 me hipoteke ne Kinostudio 50000 euro! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues ne zonen e Kinostudios. Ka nje siperfaqe prej 68m2 te organizuar ne nje sallon ndenje + kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor shperndares dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim jug-perendim dhe ndricim natyral pergjate gjithe dites. Disponon dokumentacion te regullt hipotekor.