Shitet apartament 2+1 112m2 ne Yzberisht!

Yzberisht, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 112 m2
  • Kati : 3
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1382

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne Yzberisht 68000€ . Apartamenti ndodhet në katin e trete banimi ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim shume te mire, kamera sigurie ne cdo kat .Apartamenti ka ndricim te mire natyral,ka nje hapesire prej 112m2 te organizuar ne nje sallon +kuzhine , dy dhoma gjumi, nje ballkon, nje korridor shperndares dhe nje tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.