Apartament 1+1 82m2 Astir -- 50,000 €

Unaza e Re, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 82 m2
  • Kati : 5
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1385

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 82 m2 50000Euro ne zonen e Astirit prane Vila L .Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me punime cilesore.Eshte i organizuar ne nje koridor shperndares ,nje sallon ndenje +kuzhina ,nje dhome gjumi,nje ballkon dhe nje tualet.Ka orientim jug-perendim dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.Mundesi pershtatje ne 2+1.