Shitet 1+1 ,75m2 ish Parku 63000€

Ish Parku, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 75 m2
  • Kati : 4
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1396

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 , tek ish Parku ,ne rrugen Ndre Mjeda 63000€ . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe eshte i organizuar ne 1 koridor shperndares, 1 sallon ndenje+kuzhina, 1 dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.