Shitet apartament 2+1, me Hipoteke, 114.70 m2, 138000 euro, Rruga e Kavajes!

Rruga e Kavajes, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 115 m2
  • Kati : 9
  • Tualetet 2
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1455

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1, me Hipoteke, 114.70 m2, 138000 euro, Rruga e Kavajes! Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri, me ashensor dhe me punime teper cilesore.Pallati ndodhet shume prane qendres dhe prane Rruges se Kavajes. Apartamenti eshte me orientim jug me drite dhe eshte i organizuar ne nje koridor ,nje sallon ndenje + kuzhina ,dy dhome gjumi,dy tualete dhe nje ballkon.Apartamenti shitet i mobilur dhe pallati eshte i mireadministruar.