Shitet apartament 2+1, 72m2 me hipoteke, 45000 euro tek Shkolla e Bashkuar!

Shkolla e Bashkuar, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 72 m2
  • Kati : 1
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1463

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1, 72m2 me hipoteke, 45000 euro tek Shkolla e Bashkuar! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vogel fare prane Shkolles se Bashkuar. Ka nje siperfaqe prej 72m2 te organizuar ne nje sallon ndenje, nje aneks gatimi dhe ngrenie, dy dhoma gjumi, nje korridor shperndares, nje tualet si dhe nje verande te vogel. Apartamenti eshte i sapo restauruar me punime teper cilesore. Disponon dokumentacion hipotekor.