Jepet me qera apartament 1+1 ,55m2,220 Euro ne muaj, prane Spitalit Nene Tereza!

Rruga Njazi Meka, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 55 m2
  • Kati : 5
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1464

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1,55m2,220 Euro ne muaj prane Spitalit Nene Tereza.Eshte i organizuar nga nje sallon ndenjie+ kuzhine,dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon te hapur. Aparatamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh ,i cili po pajiset me ashensor dhe njekohesisht po mobilohet. Ka orientim te mire,me ndricim natyral dhe disponon edhe garazh kundrejt nje vlere te caktuar qeraje.