Jepet me qira 1+1 Kodra e Diellit 300 Euro!

Kodra e Diellit, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 62 m2
  • Kati : 1
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1469

Përshkrimi

Jepet apartament me qera tek Kodra e Diellit .Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje ,1 korridor dhe 1 tualet me dritare. Eshte totalisht i arreduar ,ne menyre bashkohore. Cmimi 300 euro/muaj