Shitet 2+1 ne Astir,82m2 me hipoteke!

Astir, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 82 m2
  • Kati : 8
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1470

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Astir,82m2 me hipoteke 60000 Euro ! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar ,50 m nga bar Oslo,apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar,organizohet ne dy dhoma gjumi,nje sallon ndjenje +kuzhina,nje tualet dhe nje ballkon.Shitet i mobiluar.