Shitet apartament 1+1, me Hipoteke,69 m2,e mobiluar, 62000 euro,Rruga e Dibres!

Rruga e Dibres, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 69 m2
  • Kati : 5
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1489

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1, me Hipoteke,69 m2,e mobiluar, 62000 euro,Rruga e Dibres! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me ashensor dhe me punime teper cilesore.Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore dhe eshte pjese e nje kompleksi pallatesh me lulishte dhe parqwe lojrash per femije. Apartamenti eshte me orientim me drite dhe eshte i organizuar ne nje koridor ,nje sallon ndenje + kuzhina ,nje dhome gjumi,nje tualet me dritare dhe nje ballkon.Apartamenti shitet i mobilur dhe ka investim shume te mire.