Shitet apartament 1+1, me Hipoteke,69.7 m2, 63000 euro,ne Porcelan!

Porcelan, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 70 m2
  • Kati : 3
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1492

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1, me Hipoteke,69.7 m2, 63000 euro,ne Porcelan! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, me ashensor dhe me punime teper cilesore.Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore dhe eshte pjese e nje kompleksi pallatesh me lulishte dhe parqe lojrash per femije. Apartamenti eshte me orientim me drite dhe eshte i organizuar ne nje koridor shprndares,nje sallon ndenje + kuzhina ,nje dhome gjumi,nje tualet me dritare dhe nje ballkon.