Shitet Apartament 2+1,73 m2, e mobiluar, me Hipoteke,67000 euro,ne Porcelan!

Porcelan, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 73 m2
  • Kati : 1
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1493

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1,73 m2, e mobiluar, me Hipoteke,67000 euro,ne Porcelan!Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues,ka mundesi pershtatjeje edhe per ambjent biznesi pasi ka mundesi daljeje nga te dyja anet e pallatit.Apartamenti eshte me orintim lindje-perendim dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje+kuzhine,dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare.