Jepet me Qera apartament 2+1,73 m2,e mobiluar,210 euro,ne Porcelan!

Porcelan, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 73 m2
  • Kati : 1
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1494

Përshkrimi

Jepet me Qera apartament 2+1,73 m2,e mobiluar,210 euro,ne Porcelan!Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues, prane rruges kryesore dhe ne lagje shume te qete.Apartamenti eshte me orientim lindje-perendim dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje+kuzhina,dy dhoma gjumi dhe nje tualet.