Shitet Apartament 2+1,92 m2,me Hipoteke,78000 euro prane Oxhakut!

Oxhaku, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 92 m2
  • Kati : 5
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1495

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1,92 m2,me Hipoteke,78000 euro prane Oxhakut! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati eshte pjese e nje kompleksi moderrn dhe buze rruges kryesore.Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.