Shitet Apartament 2+1,66 m2, totalisht e restauruar, me Hipoteke,64000 euro,ne Ali Demi!

Ali Demi, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 66 m2
  • Kati : 3
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1496

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1,66 m2, totalisht e restauruar, me Hipoteke,64000 euro,ne Ali Demi!Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues dhe prane rruges kryesore.Apartamenti eshte me orintim lindje-perendim dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje+kuzhine,dy dhoma gjumi ,nje tualet me dritare dh nje ballkon.