Shitet apartament 1+1, me Hipoteke,75 m2, 65000 euro,Rruga e Kavajes!

Rruga e Kavajes, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 75 m2
  • Kati : 2
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1497

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1, me Hipoteke,75 m2, 65000 euro,Rruga e Kavajes! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, me punime cilesore.Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore . Apartamenti eshte me orientim me drite dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares ,nje sallon ndenje + kuzhina ,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.