Shitet Apartament 1+1,50 m2, e mobiluar, me Hipoteke,47000 euro,21 Dhjetori!

21 Dhjetori, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 50 m2
  • Kati : 2
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1498

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1,50 m2, i mobiluar, me Hipoteke,47000 euro,21 Dhjetori!Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe prane rruges kryesore.Apartamenti eshte me orintim lindje-perendim dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje kuzhine,nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon.Apartamenti eshte nje mundesi e mire per investim pasi aktualisht eshte i dhene me kontrate qeraje dhe ndodhet ne zone shume te kerkuar.