Shitet| apartament 2+1, 112m2, 88000 Euro me hipoteke ne Laprake!

Laprake, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 112 m2
  • Kati : 5
  • Tualetet 2
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: PRO511

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1, 112m2, 88000 Euro me hipoteke ne rrugen Dritan Hoxha, Laprake! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, ndertim i viteve te fundit me punime teper cilesore. Edhe rreth pallatit jane sistemuar siperfaqet e perbashkete ne nivele dhe standarte te bashkimit europian. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe ne cmim jane te perfshira edhe panelet diellore Eshte i organizuar ne 1 sallon shume te madh, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, dhe 2 tualete. Apartamenti eshte me dokumenta te rregullta hipotekor.