Shitet apartament 2+1 me hipoteke 70000 euro te Bulevardi Zogu i Pare!

Bulevardi Zogu i Pare, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 75 m2
  • Kati : 4
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: PRO641

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 70000 euro te Bulevardi Zogu i Pare! Apartamenti ndodhet ne rrugen e Barrikadave ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Ka nje hapesire te mireorganizuar dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues me tulla silikate. Eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ambient gatimi si dhe nje ballkon. Ka orientim jug lindje dhe ndodhet ne nje zone me te gjitha akseset, mjaft e preferuar.