Shitet Apartament 3+1,me Hipoteke,92 m2,110000 euro,ne rruge Myslym Shyri!

Myslym Shyri, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 92 m2
  • Kati : 4
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1567

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1,me Hipoteke,92 m2,110000 euro,ne rruge Myslym Shyri! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues dhe eshte i restauruar.Aktualisht perdoret per Ambjent Biznesi.Apartamenti eshte me orientim nga lindja dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje,3 dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon i cili eshte mbyllur dhe eshte pershtatur kuzhina.