Shitet 1+1, 81.4 m2,me Hipoteke,53000 euro,ne Yzberisht!

Yzberisht, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 81 m2
  • Kati : 5
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1569

Përshkrimi

Shitet 1+1, 81.4 m2,me Hipoteke,53000 euro,ne Yzberisht! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore dhe eshte kompleks pallatesh me lulishte ndermjet tyre.Ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara dhe me te gjitha facilitetet e nje jetese komode.Apartamenti shitet i mobiluar.Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe eshte i organizuar ne nje koridor,nje sallon ndenje te madhe + kuzhina,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.