Shitet Apartament 2+1,110 m2,70000 euro,ne Misto Mame!

Misto Mame, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 110 m2
  • Kati : 2
  • Tualetet 2
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1570

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1,110 m2,70000 euro,ne Misto Mame!Apartamenti ndopdhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati eshte pjese e nje kompleksi moderrn me lulishte dhe parqe per femije.Apartamenti ka orientim dhe pamje shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje koridor,nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe dy ballkone te vegjel.Pallati ka punime shume cilesore dhe ndodhet ne zone shume te preferuar.Ka fare prane stacionin e autobuzave dhe te gjitha facilitetet e nje jetese komode.