Shitet 2+1 ne Misto Mame 112m2 65000 Euro!

Misto Mame, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 112 m2
  • Kati : 7
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1571

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame 65000 Euro ne rrugen kryesore fare prane Bulevardit te Ri ne Yzberish. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe jo te fundit te nje pallati te ri me punime teper cilesore.Ka nje siperfaqe pre 112m2 dhe organizohet ne nje sallon ndenje+kuzhina ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet,apartamenti ka 3 ballkone dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.