Jepet me qira magazine 220m2 ne Misto Mame 440Euro

Misto Mame, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 220 m2
  • Tualetet 2
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1572

Përshkrimi

Jepet me qira magazine 220m2 ne Misto Mame prane Bulevardit te Ri ,Yzberish! Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe ka mundesi ndarje.Cmimi 440 Euro i diskutueshem.