Shitet apartament 2+1 106m2 ne Kamez 47900 Euro

Kamez, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 106 m2
  • Kati : 6
  • Tualetet 2
  • Dokumentacion: Në proces hipotekimi
  • ID: 1573

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 47900Euro ne Kamez prane Postes Shqiptare.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te konsiderueshme qe ka dalje ne ballkon,nje koridor shperndares,dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte i ri ,i pabanuar me pare. Ka ndricim natyral gjate gjithe dites .Eshte ne proces hipotekimi.