Shitet dyqan 60m2 ne rrugen e Durresit, me hipoteke, 110 000 euro !

Rruga e durresit, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 60 m2
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1574

Përshkrimi

Shitet dyqan 60m2 ne rrugen e Durresit, me hipoteke, 110 000 euro ! Dyqani eshte ne nje zone shume te mire dhe shume te populluar. Eshte ne nivelin e rruges shume i pershtatshem per lokal si eshte aktualisht i dhene me qera ose dyqan, farmaci etj. Siperfaqja eshte 60m2 total dhe 53.7 m2 neto ne certifikate dhe ka nje tynel qe mund te perdoret per magazine apo funksion tjeter nen toke. Aktualisht eshte i dhene me qera 50 000 leke (410 euro). Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.