Jepet ambient biznesi me qera 2500 m2 ndertim ,1700 m2 truall ne Kinostudio 3500 euro.

Kinostudio, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 2500 m2
  • Kati : 5
  • Tualetet 5
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1575

Përshkrimi

Jepet Ambient biznesi me qera, 2500 m2 ndertim dhe ka 1700 m2 truall ne Kinostudio , 3500 euro. Godina eshte 5 kateshe e pershtatshme shume mire per zyra , shkolla dhe institucione te ndryshme. Godina eshte ndertuar se fundmi dhe eshte ne nje gjendje shume te mire me punime shume cilesore. Godina ndodhet ne rruge kryesore dhe ne nje zone te mire.