Shitet apartament 1+1,53m2, tek Kthesa e Kamzes 42000 euro.

Kthesa e Kamzes, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 53 m2
  • Kati : 5
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1576

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1,53m2 me hipoteke 42000 euro tek Kthesa e Kamzes prane Terminalit te Autobusave. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore. Apartamenti eshte i organizuar nje koridor shperndares, nje sallon ndenje+ kuzhina, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar.