Shitet apartament 1+1,77m2 ,Misto Mame 53000 euro.

Misto Mame, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 77 m2
  • Kati : 8
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1577

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1,77m2 me hipoteke 53000 euro ne Misto Mame. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te pallati te ri pjese e nje kompleksi me punime shume cilesore. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares, nje sallon ndenje + kuzhina ,nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar.