Shitet apartament 1+1,79m2 tek ish Hipoteka 75000 euro.

Unaze te vogel, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 79 m2
  • Kati : 2
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1578

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1,79m2 me hipoteke, 75000 euro. Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje pallati te ri me punime shume cilesore pjese e nje kompleksi. Apartamenti eshte i organizuar nje nje koridor shperndares, nje sallon ndenje+ kuzhina, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.