Shitet apartament 1+1,70m2,me hipoteke, 58000 euro tek Brryli

Optika Roma - Hoxha tasim, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 64 m2
  • Kati : 5
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1579

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1,70m2,me hipoteke, 58000 euro tek Brryli. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. Pallati eshte pa ashensor , por jane mbledhur firmat e banoreve dhe pritet te vendoset se shpejti. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti shitet i mobiluar .Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.