Shitet apartament 1+1,73m2,me hipoteke, 65700 euro, Rruga e Kavajes prane Pallatit me Shigjeta.

Pallati me shigjeta, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 73 m2
  • Kati : 7
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1580

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1,73m2,me hipoteke, 65700 euro, Rruga e Kavajes prane Pallatit me Shigjeta. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri me fasade te ventiluar,hapesire e gjelber .