Jepet ambient me qira buzë rrugës "Komuna e Parisit", pranë kompleksit "Kika 1" ,800 Euro/Muaj.

Komuna e Parisit, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 140 m2
  • Kati : 10
  • Tualetet 2
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1581

Përshkrimi

Jepet ambient me qira buzë rrugës "Komuna e Parisit", pranë kompleksit "Kika 1" ,800 Euro/Muaj i përshtatshëm për zyrë apo banim.Ambjenti ka sipërfaqe 140 m2 nga të cilat 110 m2 është sipërfaqja e brendshme. Organizimi është me 3 dhoma + Sallon i bollshëm + 2 tualete + Gatim më vete + Ballkon i mbyllur + Verandë. Për momentin funksionon si zyrë. Jepet bosh vetëm me pjesën e gatimit dhe kondicionerë në çdo ambient. Mundësi përdorimi e mobiljeve ekzistuese në rast marrëveshjeje. Punime cilësore. Orientim Jug dhe Perëndim. Objekti është i mirëmbajtur dhe disponon dy ashensorë.