Jepet me qira apaartament 2+1 , Pallati me Shigjeta

Rruga e Kavajes, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 110 m2
  • Kati : 6
  • Tualetet 2
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1582

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 110m2 i pozicionuar ne nja nga pikat kyce te qytetit te Tiranes, ne rrugen e "Kavajes". Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe organizohet ne nje korridor shperndares, nje sallon ndenje, dy dhoma gjumi,dy tualete ,nje ballkon. , Totalisht i arreduar ne menyre moderne. Cmimi 400 Euro