Shitet Apartament 2+1,100 m2, 96000 euro, me Hipoteke,tek Ministria e Jashtme!

ministria e jashme, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 100 m2
  • Kati : 4
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1583

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1,100 m2, 96000 euro, me Hipoteke,tek Ministria e Jashtme! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor .Apartamenti eshte me orientim perendim dhe eshte i organizuar ne nje korridor , nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi, tualeti dhe nje ballkon.Pallati ndodhet ne zone shume te mire dhe shume prane qendres rruges kryesore.